• MAKRAMY NA ŚCIANĘ
  Ręcznie plecione na naturalnych gałęziach zaczarują Twoje wnętrze. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
  Czytaj więcej
 • WAZONY, LAMPIONY, ŚWIECZNIKI
  Wyjątkowe lampiony, świeczniki, wazony stworzone w szkle z odzysku. Słoiki otulone makramowymi ozdobami ocieplą wystrój Twojego miejsca na ziemi.
  Czytaj więcej
 • PODKŁADKI I INNE DODATKI
  Plecione podkładki pod kubek, czy aromatyczną świecę, girlandy, zazdrostki, poszewki - wszystko czego dusza zapragnie!
  Czytaj więcej

Makramowe Walentynki

Walentynki w Polsce to wciąż kontrowersyjny temat. Jedni z niecierpliwością czekają na 14 lutego, inni z chęcią sprzątneliby ze sklepów wszystkie serduszkowe ekspozycje. Ja uważam, że każda okazja do świętowania jest dobra :) Bez nacisków, wielkiego ciśnienia, ale z przyjemnością można spędzić ten czas z drugą połówką. W zabieganym świecie czasem ten dzień może pomóc przypomnieć sobie o tym co najważniejsze.

Jeśli chcecie podarować ukochanej osobie upominek, który przez długi czas będzie o Was przypominał to zapraszam po serduszkowe podkładki pod ulubiony kubek, czy świece, które zapalicie  w romantyczny wieczór. Zamiast walentynkowej kartki świetną i trwałą opcją jest mała makrama ścienna z serduszkiem, czy zaplecione 3 serduszka. Okrągły rok będą miłym dodatkiem przypominającym bliską osobę. Jeśli nie macie głowy do samodzielnego komponowania zestawów prezentowych zerknijcie tutaj.

Macrame heart

Makrama serce


Makramowa podkładka

Makramowa podkładka