• MAKRAMY NA ŚCIANĘ
  Ręcznie plecione na naturalnych gałęziach zaczarują Twoje wnętrze. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
  Czytaj więcej
 • WAZONY, LAMPIONY, ŚWIECZNIKI
  Wyjątkowe lampiony, świeczniki, wazony stworzone w szkle z odzysku. Słoiki otulone makramowymi ozdobami ocieplą wystrój Twojego miejsca na ziemi.
  Czytaj więcej
 • PODKŁADKI I INNE DODATKI
  Plecione podkładki pod kubek, czy aromatyczną świecę, girlandy, zazdrostki, poszewki - wszystko czego dusza zapragnie!
  Czytaj więcej

Makrama, czy makatka?

Makrama, czy makatka? Dlaczego nie połączyć tych dwóch form? Kolorowe makramy z miękkimi dodatkami skradły moje serce! Wełna czesankowa, włóczki, sznurki o różnej fakturze, grubości i kolorach połączone w jedną całość tworzą niepowtarzalne dekoracje. Dla mnie to szczególnie ważny etap w tworzeniu, ponieważ pozwoliły mi wyjść poza moją strefę komfortu. Od zawsze lubiłam symetrię i jak dotąd zawsze była na pierwszym miejscu w moich pracach… Żółta makatka to najlepszy dowód na nadchodzące zmiany. To pierwsza ozdoba ścienna, w której odważyłam się na nieregularne linie, mocniejsze kolory i bardzo mi się to spodobało, mam nadzieję, że Wam również! Jeśli szukacie niepowtarzalnych dekoracji, czy makramowych prezentów to zapraszam Was do mojego sklepu