• MAKRAMY NA ŚCIANĘ
  Ręcznie plecione na naturalnych gałęziach zaczarują Twoje wnętrze. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
  Czytaj więcej
 • WAZONY, LAMPIONY, ŚWIECZNIKI
  Wyjątkowe lampiony, świeczniki, wazony stworzone w szkle z odzysku. Słoiki otulone makramowymi ozdobami ocieplą wystrój Twojego miejsca na ziemi.
  Czytaj więcej
 • PODKŁADKI I INNE DODATKI
  Plecione podkładki pod kubek, czy aromatyczną świecę, girlandy, zazdrostki, poszewki - wszystko czego dusza zapragnie!
  Czytaj więcej

Warsztaty makramowe

Warsztaty makramowe skierowane są do osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z wyplataniem. Makrama jest to znana od starożytności sztuka wyplatania bez pomocy specjalnych narzędzi jak igły, czy szydełko. Daje nieskończone możliwości na kreatywne spędzenie czasu. 

Na warsztatach podpowiem jak przygotować miejsce pracy i jakich materiałów użyć. Przygotuję dla Ciebie wszystkie niezbędne akcesoria, sznurki. Poznasz węzły, które pozwolą Ci na samodzielne stworzenie makramy ściennej, podkładki, lampionu, czy na przykład poszewki.

Jeśli chcesz żebym poprowadziła makramowe warsztaty w Twojej firmie/ kawiarni/ kwiaciarni… lub masz do mnie pytanie wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego, napisz na adres staroswieczka@gmail.com, lub kliknij i skontaktuj się przez social media: