• MAKRAMY NA ŚCIANĘ
  Ręcznie plecione na naturalnych gałęziach zaczarują Twoje wnętrze. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
  Czytaj więcej
 • WAZONY, LAMPIONY, ŚWIECZNIKI
  Wyjątkowe lampiony, świeczniki, wazony stworzone w szkle z odzysku. Słoiki otulone makramowymi ozdobami ocieplą wystrój Twojego miejsca na ziemi.
  Czytaj więcej
 • PODKŁADKI I INNE DODATKI
  Plecione podkładki pod kubek, czy aromatyczną świecę, girlandy, zazdrostki, poszewki - wszystko czego dusza zapragnie!
  Czytaj więcej

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu boho powinno być pełne naturalnych dodatków, delikatnych ozdób, żywych kwiatów, czy traw. Makramowe ozdoby idealnie wpisują się w ten klimat, szczególnie makramy z motywem serca, które znajdziecie w moim poprzednim wpisie.

Lampiony, które wypełnione dekoracyjnymi lampkami, czy świecami dodadzą ciepłego światła, stworzą miłą i romantyczną atmosferę. Wazony ozdobione makramami to piękne i efektowne dodatki weselnych stołów, które dodadzą uroku, niepowtarzalnego charakteru i będą stanowiły wyjątkowe tło dla kwiatów, czy traw. Miękkie podkładki na jutowych bieżnikach, dekoracyjne makramy ścienne, pełne frędzli i wyjątkowych splotów doskonale uzupełnią wystrój. 

Świetnym pomysłem na drobny upominek dla gości wesela w stylu boho są malutkie makramy, czy breloki, które będą przywoływać miłe wspomnienia z cudownej ceremonii i wyjątkowej zabawy weselnej.

Do stworzenia tego wpisu zainspirowała mnie pani Karolina, która oddała w moje ręce stworzenie wazonów na swoją uroczystość. DZIĘKUJĘ!

Boho makramowe lampiony

Boho makramowe lampiony

Boho makramowe lampiony


Makrama dekoracja ślubu

Makramowa podkładka pod kubek

Mini makrama na podziękowanie dla gości
Mini makrama na
podziękowanie dla gości