• MAKRAMY NA ŚCIANĘ
  Ręcznie plecione na naturalnych gałęziach zaczarują Twoje wnętrze. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
  Czytaj więcej
 • WAZONY, LAMPIONY, ŚWIECZNIKI
  Wyjątkowe lampiony, świeczniki, wazony stworzone w szkle z odzysku. Słoiki otulone makramowymi ozdobami ocieplą wystrój Twojego miejsca na ziemi.
  Czytaj więcej
 • PODKŁADKI I INNE DODATKI
  Plecione podkładki pod kubek, czy aromatyczną świecę, girlandy, zazdrostki, poszewki - wszystko czego dusza zapragnie!
  Czytaj więcej

Roślinne wnętrze w stylu boho

Kolorowe tkaniny, miękkie dodatki, sznurki o różnej fakturze i oczywiście rośliny, to elementy, których nie może zabraknąć we wnętrzach w stylu boho. Uwielbiam pomieszczenia, które są pełne zieleni. Dzięki roślinom ożywają, łatwiej się w nich zrelaksować i odpocząć. Boho dodatki świetnie współgrają z roślinnością i dopełniają ją.

Kwietniki

Wiszące, zaplatane kwietniki, które stanowią piękne tło dla roślin. Lubię je szczególnie w zestawieniu z efektownymi oplątwami. Przyciągają spojrzenia i zaskakują niecodziennym wyglądem. Takie połączenie to świetny pomysł na prezent dla miłośnika roślin.

Stojaki na donice

Ozodba donicy, która w połączeniu z głęboką zielenią liści daje niesamowity efekt. To unikatowy element wystroju, który pozwoli się wyróżnić. Stojaki są świetnym rozwiązaniem, pomagają wyeksponować ciekawe okazy, ja lubię je łączyć z różnymi odmianami filodendronów, czy epipremnum.

Makramy ścienne

Dekoracje ścienne mogą śmiało dopełnić kompozycje roślinne. Wiszące ozdoby w towarzystwie zieleni nadadzą przyjemnego, ciepłego klimatu. Makrama ścienna to piękna dekoracja, która przyciąga wzrok. To wyjątkowy pomysł na prezent na nowe mieszkanie. W moim sklepie znajdziesz wiele dekoracji, a łączy je jedno - unikatowy wzór, każda sznurkowa praca jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, dzięki czemu pozwoli Ci się wyróżnić.


makramowy stojak na donicę

wiszące makramowe kwietniki

kwietnik makramowy na oplątwę

makrama we wnętrzu w stylu boho

kwietnik makramowy na oplątwę

boho lampion i kolekcja roślin

makatka, kolorowa makrama

makramowy stojak na donicę