• MAKRAMY NA ŚCIANĘ
  Ręcznie plecione na naturalnych gałęziach zaczarują Twoje wnętrze. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
  Czytaj więcej
 • WAZONY, LAMPIONY, ŚWIECZNIKI
  Wyjątkowe lampiony, świeczniki, wazony stworzone w szkle z odzysku. Słoiki otulone makramowymi ozdobami ocieplą wystrój Twojego miejsca na ziemi.
  Czytaj więcej
 • PODKŁADKI I INNE DODATKI
  Plecione podkładki pod kubek, czy aromatyczną świecę, girlandy, zazdrostki, poszewki - wszystko czego dusza zapragnie!
  Czytaj więcej

Jesień w stylu boho

Jesień to czas kiedy każdy ma ochotę wejść pod ciepły koc, napić się czegoś gorącego i na chwilę uciec od deszczowych, chłodniejszych dni. Długie jesienne wieczory w przytulnych wnętrzach będą zdecydowanie przyjemniejsze jeśli zadbamy o odpowiedni nastrój. 

Najłatwiejszą metodą przeprowadzenia małej metamorfozy jest zadbanie o odpowiednie dodatki. Miękkie tkaniny, plecione dekoracje, kolorowe poduszki, nastrojowe świece i inne jesienne akcenty dodadzą czterem kątom niepowtarzalnego charakteru i klimatu. Całości mogą dodać uroku naturalne dodatki takie jak wielokolorowe wrzosy, suszone kwiaty i trawy, dynie, kasztany, szyszki. Piękna aranżacja wnętrza uprzyjemni czas spędzony w domowym zaciszu.

W moim pokoju dziennym wraz z przyjściem jesieni pojawiły się grube koce, poduszki w ciepłych tonach i ozdobione makramami, duży makramowy wazon z trwami, które zebrałam na ostatnim spacerze. Nie mogło też zabraknąć lampionów, świec i wrzosów. Brakuje jeszcze efektownej makramy ściennej, ale za kilka deszczowych dni pewnie będzie już gotowa :)