• MAKRAMY NA ŚCIANĘ
  Ręcznie plecione na naturalnych gałęziach zaczarują Twoje wnętrze. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
  Czytaj więcej
 • WAZONY, LAMPIONY, ŚWIECZNIKI
  Wyjątkowe lampiony, świeczniki, wazony stworzone w szkle z odzysku. Słoiki otulone makramowymi ozdobami ocieplą wystrój Twojego miejsca na ziemi.
  Czytaj więcej
 • PODKŁADKI I INNE DODATKI
  Plecione podkładki pod kubek, czy aromatyczną świecę, girlandy, zazdrostki, poszewki - wszystko czego dusza zapragnie!
  Czytaj więcej

Jak to wszystko się zaczęło...

 

Na początku był słoik. Tak się to wszystko zaczęło. Szkoda było mi wyrzucać, ale zbierać i magazynować już nie było gdzie. Pomysł zamienił się w czyny i pierwiastek mojej artystycznej duszy wreszcie został zaspokojony. Powstała Staroświeczka! Pięknie pachnące świece sojowe, makramowe lampiony i dodatki stworzone z bawełnianego sznurka. 

Stare słoiki dostają drugie życie, ja robię coś co sprawia mi ogromną satysfakcję, a Wy możecie nadać swoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, jednocześnie biorąc udział w upcyklingowym projekcie. Swoją przygodę zaczęłąm od tworzenia świec sojowych, a makrama była tylko dodatkiem. Z czasem makrama całkowicie mnie pochłonęła i postanowiłam wykorzystać na nią całą twórczą energię, rezygnując z tworzenia świeczek.